Switch VPN je společnost se sídlem v Indii. Síť je tvořena 94 servery v 30 zemích. Mají server i v České republice. Servery využívají sdílených IP adres.

Žádné logy, které by mohly vést k identifikaci jednotlivého uživatele neukládají. Používají sdílené IP adresy. Je možné použít proxy před připojením na VPN server.

Připojení je možno přes L2TP/IPsec, PPTP a OpenVPN. Omezeně i přes SSTP (2 servery ve velké Británii a Hong Kongu). Veškeré připojení je možné nastavit i manuálně.

Software je jednoduchý a umožňujě (velice rychlé) spojení přes všechny výše uvedené protokoly. Vyberete server, na který se chcete připojit, protokol a kliknete na connect a je to. V pokročilém nastavení nabízí možnost nastavení proxy, zamezení internetového spojení v případe odpojení od VPN a port forwarding. Aplikace je dostupná pro Windows a Mac OS.

Torrenty (a s nimi i ostatní P2P) jsou povoleny na vybraných serverech - 6 serverů v Evropě, pro torrentové vášně postačující.

Uživatelská podpora je vynikající. Na webu je možné použít livechat, u kterého je jasně uvedeno jestli je online nebo offline. Ve chvíli kdy byl offline, napsal jsem tiket (dotaz ze svého účtu na webu), do 12 hodin jsem dostal odpověď na email, můj (nestandartní) problém byl vyřešen. V dalším případě jsem využil live chat, vše bylo rychlé a profesionální (byť jsem opět rešil nestandartní požadavek). Taktéž nabízejí podporu přes Skype a dokonce nabízejí pomoc s nastavením přímo na Vašem počítači (s pomocí aplikace Teamviewer).

Rychlost se zdála být při testování bez problémů. Znatelnější pokles rychlosti nastal pouze při připojení přes openVPN - to připisuji šifrování.

Do sítě se připojíte z Windows, Linux, Mac OS a většinou mobilních telefonů. Lze připojit nezávisle až 3 zařízení. Platební možnosti jsou PayPal, kreditní karty, Bitcoin, Perfect Money, Webmoney, Payza, Paysafecard, Western Union a bankovní převod.

Cena - Vzhledem k možnosti využití 3 zařízení na 1 účet příznivá, obvzláště při zakoupení služby na rok
Období Cena tj. cena/měsíc
1 měsíc $9.95 $9.95
3 měsíce $26.85 $8.95
1 rok $59.40 $4.95
Přejít na SwitchVPN