VPN.S je společnost se sídlem v Austrálii. Síť je tvořena 51 servery ve 39 zemích.
Mají 1 server v České republice.

Žádné logy nejsou uchovávány.

Připojení je realizováno přes protokoly OpenVPN nebo PPTP. VPN.S nabízí různé tarify - nejzákladnější s podporou pouze OpenVPN. Další tarif podporuje pouze PPTP. Univerzálnější (ale nejdražší) tarif je s podporou obou protokolů. Veškeré připojení je možné nastavit ručně, nebo využít jednoduchého software - to možňujě rychlý výběr jednotlivých serverů. Z dalších funkcí už má pouze notifikaci při ztrátě připojení.

BitTorrent je možno používat na všech serverech.

Uživatelská podpora je na vysoké úrovni. Odpověď na dotazy emailem v průměru pod 1 hodinu, což je nadstandartní v oboru. FAQ a uživatelsé příručky jsou značně rozáhlé. Na stránkách je též funkční livechat

Lze připojit k VPN pouze 1 zařízení z různých IP adres (Z jedné IP adresy můžete připojit kolik zařízení chcete).

Platby za jejich služby lze provést standartně přes PayPal, kreditní karty, Bitcoin. Dále přes Perfect Money, Payza a CashU

Cena - počítame-li jen standartní VPN služby, máte vždy 3 možnosti paušálů - pouze OpenVPN (pokryje většinu uživatelů), pouze PPTP nebo OpenVPN + PPTP.
OpenVPN PPTP OpenVPN + PPTP
2 dny $2
1 měsíc $9.95 $7.95 $13.95
6 měsíců $49.95 $39.95 $59.95
1 rok $89.95 $69.95 $109.95
Funkční trial nabízí na vyzkoušení služeb, pouze 1 OpenVPN server v USA, 2GB traffic, na 30 dní. Nejlepší na vyzkoušení služeb je spíše dvoudenní plně funkční paušál za $2.

Přejít na VPN.S